Testy na prawo jazdy 2017 online takie jak w WORD

Testy na prawo jazdy możesz rozwiązywać także online. Usługa testów na prawo jazdy jest udostępniona przez cenioną platformę learningową ZdamyTo.com.

testy na prawo jazdy 2017
Testy na prawo jazdy 2017 

Testy na prawo jazdy 2017

ZdamyTo.com udostępnia pełną oficjalną bazę pytań stosowanych w testach na prawo. Testy można rozwiązywać na dwa sposoby:

  1. Poprzez stronę zdamyto.com. Testy na prawo jazdy dopasowują się do urządzenia na którym są wyświetlane, zatem można z nich korzystać zarówno na komputerze jak i telefonie czy tablecie. Rozwiązywanie testów na prawo jazdy wymaga połączenia z internetem, ale to nie powinno stanowić problemu w dobie wszechobecnych darmowych hotspotów i wielogigowych limitów transferu. Rozwiązywanie testów nie konsumuje zresztą tak wiele transferu.
  2. Poprzez aplikację na Androida. Podobnie jak w pierwszym przypadku uzyskujesz dostęp do pełnej oficjalnej puli pytań na prawo jazdy (wszystkich pytań stosowanych w testach na prawo jazdy jest 2661). Co ciekawe testy na prawo jazdy rozwiązywane za pomocą tej androidowej apki nie wymagają połączenia z internetem. Wystarczy raz zainstalować aplikację, ściągnąć apkę i gotowe. Aplikacja "Testy na prawo jazdy ZdamyTo B" jest darmowa dla posiadaczy  abonamentu zdamyto.com.
Image: